Діяльність

Діяльність

оренда вантажних вагонівПередача вагонів в оренду — основний вид діяльності ТОВ «Укртранслоджистік». Стандартні договори укладаються на строк від шести місяців, при цьому орендна ставка може змінюватися в залежності від ринкової конʼюнктури, а витрати на ремонт і обслуговування розподіляються в залежності від домовленостей між сторонами.

Ключовими правилами, які роблять взаємодію з компанією «Утранслоджистік» вигідною та зручною для Вас є:

  • Адекватність орендних ставок вимогам ринку. Ми готові передбачити для клієнта індивідульні ставки при фіксації умов на тривалий термін. Це дуже зручно для компаній, які чітко представляють перспективи розвитку власного бізнесу.
  • Орієнтування на клієнта. Ми також зацікавлені у співробітництві з дрібними і середніми приватними операторами залізничного ринку. При такому співробітництві може бути задіяна гнучка система ставок – фиксація на короткий період, сезонні зміни в залежності від коливань ринку та інше. В будь-якому випадку, наша компанія воліє мати тривалі взаємовідносини з клиєнтом. Чим довша історія співробітництва з орендарем – тим вигідніша подальша взаємодія.
  • Якщо Ви потенційний орендатор (вантажовласник, оператор) — ми зацікавлені у Вас!

Наша компанія надає послуги з інформаційного супроводження власного рухомого складу. За допомогою цієї послуги клієнт завжди може отримати повну та обʼєктивну информацію щодо орендованих вагонів, їх дислокацію, технічний стан, актуальні операції з вагонами

В рамках діючих договорів  з ПАТ «Укрзалізниця» наша компанія може оплатити залізничний тариф по території України в будь-якому виді сполучення (експорт, імпорт, транзит, внутрішні перевезення). Вантажні перевезення Укрзалізниця — найефективніший спосіб перевезти вантажі по Україні.

Ми розрахуємо вартість провізної плати для будь-якої номенклатури вантажів, яка перевозиться залізничними вагонами.